We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. En savoir plus. Plus d'info et modification des paramètres Accepter
A PFG
Ven 14 Jul
Etar
1-2
Lokomotiv Plovdiv
Beroe
0-0
Vereya
Sam 15 Jul
Cherno More Varna
1-0
Vitosha Bistritsa
Slavia Sofia
1-1
CSKA Sofia
Dim 16 Jul
Botev Plovdiv
0-1
Pirin Blagoevgrad
Lun 17 Jul
Septemvri Sofia
0-2
Dunav 2010 Ruse
Mer 06 Sep
Levski Sofia
19:00
Ludogorets
Equipe / Points
1 Dunav 2010 Ruse DUN 3
2 FC Lokomotiv Plovdiv LPL 3
3 Pirin Blagoevgrad OFK 3
4 Cherno More Varna CVA 3
5 Slavia Sofia SSO 1
6 CSKA Sofia CSK 1
7 Beroe BER 1
 
8 Vereya VER 1
9 Levski Sofia LSO 0
10 Ludogorets LUD 0
11 Etar ETA 0
12 Vitosha Bistritsa FKV 0
13 Botev Plovdiv BOT 0
14 Septemvri Sofia SEP 0
Groupe 3
Mer 31 Mai
Dunav 2010 Ruse
1-0
CSKA Sofia
Levski Sofia
2-2
Cherno More Varna
Ludogorets
1-2
Lokomotiv Plovdiv
Equipe / Points
1 Ludogorets LUD 83
2 CSKA Sofia CSK 67
3 Levski Sofia LSO 63
 
4 Dunav 2010 Ruse DUN 55
5 FC Lokomotiv Plovdiv LPL 52
6 Cherno More Varna CVA 47
B PFG
Sam 22 Jul
Tsarsko Selo
3-2
Nesebar
Botev Galabovo
2-1
Neftohimik
Botev Vratsa
2-1
Maritsa Plovdiv
Oborishte
0-0
Montana
Sozopol
1-0
Chernomorets
Litex Lovech
2-0
Strumska slava
Dim 23 Jul
Ludogorets II
2-1
Lokomotiv 1929
Lun 24 Jul
Gorna Lokomotiv O.
1-1
Pomorie
Equipe / Points
1 Litex Lovech LOV 3
2 Tsarsko Selo FCT 3
3 Botev Galabovo BGA 3
4 Ludogorets II LUD 3
5 Botev Vratsa BVR 3
6 Sozopol SOZ 3
7 Gorna Lokomotiv Oryahovitsa LOK 1
8 Pomorie POM 1
 
9 Montana MON 1
10 Oborishte OBO 1
11 Nesebar NES 0
12 Maritsa Plovdiv MAR 0
13 Lokomotiv 1929 LME 0
14 Neftohimik NEF 0
15 Chernomorets Balchik CHE 0
16 Strumska slava STR 0
Groupe 3
Dim 04 Jun
FC Sevlievo
2-2
Mizia 2005
OFK Levski
0-0
Tryavna
Partizan
6-1
Kom Berkovitsa
Bdin
6-1
Pavlikeni
Akademik Svishtov
2-1
Vihar Slavyanovo
Litex Lovech
6-0
Juventus Malchika
Yantra Gabrovo
6-2
Botev Kozloduy
Equipe / Points
1 Litex Lovech LOV 77
2 Kariana Erden KAR 67
3 FC Sevlievo SEV 58
4 OFK Levski OFK 55
5 Bdin BDI 52
6 Vihar Slavyanovo VIH 50
7 Akademik Svishtov ASV 38
8 Botev Kozloduy BOT 35
 
9 Pavlikeni PAV 34
10 Yantra Gabrovo YAN 34
11 Tryavna TRY 31
12 Mizia 2005 MIZ 31
13 Partizan PAR 23
14 Kom Berkovitsa KOM 7
15 Juventus Malchika JUV 5
Groupe 5
Sam 27 Mai
Suvorovo
1-0
Botev Novi Pazar
Septemvri Tervel
0-0
Lokomotiv Ruse
Kaliakra
3-3
Dobrudzha 1919
Equipe / Points
1 Chernomorets Balchik CHE 16
2 Suvorovo SUV 13
3 Dobrudzha 1919 DOB 11
4 Lokomotiv Ruse LOR 8
 
5 Kaliakra KAL 4
6 Septemvri Tervel SEP 4
7 Botev Novi Pazar BOT 3
Qualif. Champions Groupe 3 »
Mar 25 Jul
19:30
Steaua Bucureşti
19:30
Viktoria Plzeň
Mar 25 Jul
19:30
AEK Athens
19:30
CSKA Moskva
Mar 25 Jul
19:00
Slavia Praha
19:00
BATE Borisov
Mar 25 Jul
20:45
Partizan Beograd
20:45
Olympiakos Piraeus
Mar 25 Jul
20:00
Vardar Skopje
20:00
Kobenhavn
Mar 25 Jul
19:00
Qarabağ
19:00
Sheriff
Serie A »
Mar 25 Jul
01:00 terminé
São Paulo FC
1 - 1
Grêmio Porto Alegre INFO
International Champions Cup Groupe 3 »
Mar 25 Jul
13:35
Chelsea
13:35
Bayern München
Primera B »
Mar 25 Jul
01:00 terminé
Envigado
0 - 0
Atlético Bucaramanga INFO
Mar 25 Jul
03:00 En cours 77'
Alianza Petrolera
1 - 0
Junior
Amicaux »
Mar 25 Jul
20:30
Milton Keynes Dons
20:30
Brentford
Mar 25 Jul
20:30
Peterborough
20:30
Wolverhampton Wanderers
Mar 25 Jul
20:45
Northampton
20:45
Derby County
Mar 25 Jul
20:45
Preston North End
20:45
Burnley
Mar 25 Jul
20:45
Sheffield United
20:45
Stoke City
Mar 25 Jul
20:30
Rochdale
20:30
Barnsley
Mar 25 Jul
20:45
Charlton Athletic
20:45
Norwich City
Mar 25 Jul
20:45
Southend United
20:45
Brighton & Hove Albion
Mar 25 Jul
20:45
Stockport County
20:45
Bolton Wanderers
Mar 25 Jul
18:00
Vitesse
18:00
Aston Villa
Mar 25 Jul
20:30
Colchester United
20:30
Ipswich Town
Mar 25 Jul
20:45
Stevenage
20:45
Millwall
Mar 25 Jul
01:30 terminé
Cincinnati
0 - 2
Valencia INFO
Mar 25 Jul
20:00
Pontevedra
20:00
Deportivo
Mar 25 Jul
20:00
Shrewsbury Town
20:00
Cardiff City
Mar 25 Jul
12:00
Dulwich Hamlet FC
12:00
Crystal Palace
Mar 25 Jul
19:00
Tubize
19:00
Charleroi
Mar 25 Jul
20:45
Cheltenham Town
20:45
Bristol City
Mar 25 Jul
11:00
Alavés
11:00
Mirandés
Mar 25 Jul
19:00
Heracles
19:00
Granada
Mar 25 Jul
20:00
Olot
20:00
Espanyol
Mar 25 Jul
Reporté
Paris FC
-
Dunkerque
Mar 25 Jul
19:00
Wolfsberger AC
19:00
Hannover 96
Mar 25 Jul
20:30
Hull City
20:30
Nantes
Mar 25 Jul
20:45
Nottingham Forest
20:45
Girona
Mar 25 Jul
19:00
R. Sociedad
19:00
Genclerbirligi SK
Mar 25 Jul
20:30
Linares Deportivo
20:30
Córdoba
Mar 25 Jul
17:30
Chievo
17:30
Ciliverghe Mazzano
Mar 25 Jul
17:30
RB Leipzig
17:30
Konyaspor
Mar 25 Jul
18:30
Hamburger SV
18:30
Sparta Rotterdam
Mar 25 Jul
20:00
Real Valladolid
20:00
Beşiktaş
Mar 25 Jul
19:30
Barakaldo
19:30
Real Sporting
Mar 25 Jul
18:00
Alanyaspor
18:00
Asteras Tripolis
Mar 25 Jul
16:00
Sivasspor
16:00
Adanaspor
Copa de la Liga de Escocia »
Mar 25 Jul
20:30
Stenhousemuir
20:30
East Kilbride
Mar 25 Jul
20:45
Falkirk
20:45
Forfar Athletic
Mar 25 Jul
20:45
Stirling Albion
20:45
Brechin City
Mar 25 Jul
20:45
East Fife
20:45
Elgin City
Mar 25 Jul
20:45
Hibernian FC
20:45
Arbroath
Mar 25 Jul
20:45
Montrose
20:45
Alloa Athletic
Mar 25 Jul
20:45
Ayr United
20:45
Clyde
Mar 25 Jul
20:45
Dumbarton
20:45
Annan Athletic
Mar 25 Jul
20:45
Berwick Rangers
20:45
Queen's Park FC
Mar 25 Jul
20:45
Edinburgh City
20:45
Motherwell
Mar 25 Jul
20:45
Albion Rovers
20:45
Hamilton Academical
Mar 25 Jul
20:45
Airdrieonians
20:45
Partick Thistle FC
Mar 25 Jul
20:45
Stranraer
20:45
Livingston FC
Mar 25 Jul
21:00
Peterhead
21:00
Heart of Midlothian
Mar 25 Jul
21:00
Buckie Thistle
21:00
Raith Rovers FC
Primera Nacional B »
Copa Suecia »
Mar 25 Jul
19:00
IFK Hässleholm
19:00
Hittarp
Mar 25 Jul
19:00
Kvibille
19:00
Skrea
Mar 25 Jul
19:00
Sävedalen
19:00
Tvååker
Mar 25 Jul
19:30
Södertälje
19:30
Assyriska IF
Cup »
Mar 25 Jul
17:00
Vysoké Mýto
17:00
Pardubice
Serie C Groupe 1 »
Mar 25 Jul
01:30 terminé
Confiança
1 - 1
Cuiabá INFO
Mar 25 Jul
02:00 terminé
Remo
1 - 0
ASA Arapiraquense INFO
A Lyga »
Regionalliga Groupe 1 »
Mar 25 Jul
19:00
Nürnberg II
19:00
Eichstätt
Mar 25 Jul
19:00
Wacker Burghausen
19:00
Illertissen
Mar 25 Jul
19:00
Augsburg II
19:00
Unterföhring
Mar 25 Jul
19:00
FC Pipinsried
19:00
Schweinfurt
Mar 25 Jul
19:00
Rosenheim
19:00
Schalding-Heining
Mar 25 Jul
19:00
Memmingen
19:00
Seligenporten
Serie D »
Mar 25 Jul
01:00 terminé
Gurupi
1 - 0
Atlético Acreano INFO
Copa Uzbekistán »
Mar 25 Jul
15:00
Bunyodkor
15:00
Neftchi
Úrvalsdeild »
Mar 25 Jul
21:15
Víkingur
21:15
Valur Reykjavík
Copa Estonia »
Mar 25 Jul
18:00
Zenit Tallinn
18:00
Otepää
Mar 25 Jul
17:00
Sillamäe Kalev
17:00
Levadia
Mar 25 Jul
19:30
Tallinna Kalev
19:30
Tartu FC
Mar 25 Jul
18:00
Levadia Tallin
18:00
TJK Legion
Mar 25 Jul
18:00
Paide
18:00
Noorus-96
Mar 25 Jul
18:00
Anija United
18:00
Lihula JK
Mar 25 Jul
18:00
FC Elva
18:00
Ararat
Mar 25 Jul
18:00
Järva-Jaani
18:00
Põhja-Tallinna JK Volta
Oberliga Groupe 3 »
Mar 25 Jul
18:30
Amberg
18:30
Bayern Hof
Primera Division »
S-League »
Mar 25 Jul
13:30
Home United
13:30
Warriors
Cuarta Noruega Groupe 1 »
Mar 25 Jul
19:00
Ullern
19:00
Odd III
Amapaense »
Mar 25 Jul
01:30 terminé
Macapá
2 - 2
Independente AP INFO
Copa Paulista »
Carioca 2 Groupe 2 »
Mar 25 Jul
20:00
Barra Mansa
20:00
Friburguense
Super League »
Mar 25 Jul
10:45
MISC
10:45
Kuantan FA
Mar 25 Jul
10:45
UiTM
10:45
ATM
Mar 25 Jul
14:15
Sabah
14:15
Johor FC II
Mar 25 Jul
15:00
Terengganu
15:00
Negeri Sembilan
Mar 25 Jul
15:00
PDRM
15:00
Kuala Lumpur
Mar 25 Jul
15:00
PKNP
15:00
Perlis

Follow BeSoccer on Facebook